Telefon : 0212 909 35 38

Hakkımızda

Teknik Servis firmamız, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın ve beyaz eşya ürünlerine profesyonel servis hizmeti vermektedir. İstanbul Arçelik Servisi hizmetleri kapsamında İstanbul geneline hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgeleri arasında, Küçükçekmece, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa ve Beylikdüzü ilçeleri bulunmaktadır. Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Güngören, Bakırköy, Arnavutköy ve Zeytinburnu ilçelerine tamir, bakım, onarım ve servis vermekteyiz.

Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis hizmeti vermiyoruz. Garantisi bitmiş cihazlara tamir hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, 2010 yılından itibaren profesyonel özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Garantisi bitmiş arızalanan elektrikli beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple destek sunuyoruz. Bosch, Beko, Ariston, Vestel, Profilo ve Altus cihazlarına da servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde değişimi yapılan yedek parça bir sene garantilidir. Profesyonel servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arçelik Servisi Teknik Servis kapsamında derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi ve elektrikli ev aletlerine özel servis veriyoruz.

Misyon

Misyonumuz; beyaz eşya servis sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

Vizyon

Vizyonumuz; servis sektöründe kaliteli hizmet vererek sektöre yön vermek.

Hakkımızda