Telefon : 0212 909 35 38

Avcılar Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik Servisi için 25 senelik tecrübeyle İstanbul Avcılar genelinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya ürünlerine hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Şirketimiz, müşterilerine uzman ekiple kurumsal hizmetler vermektedir. Deneyimli olan şirketimiz, Avcılar bölgesinde derin dondurucu, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi cihazlarına bakım yapmaktadır.

Elektrikli ev aletleri konusunda profesyonel olan firmamız, müşterilerine hızlı hizmetler sunmaktadır. Yeni takılan yedek parça bir sene garantilidir. Avcılar ilçesinde profesyonel servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Garantisi devam eden cihazlara bakmıyoruz. Özel Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz.

Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekibimiz destek veriyor. Hizmet bölgeleri arasında Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler, Firuzköy, Yeşilkent ve Üniversite Mahallesi bulunmaktadır. Avcılar Arçelik Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

İstanbul Avcılar Arçelik Servis

İstanbul Avcılar Arçelik Servis hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre, küçük ev aletleri, bulaşık makinesi, fırın ve derin dondurucu ürünlerine servis hizmeti veriyoruz.

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 35 38 ara hızlı servis talep et. Avcılar Arçelik Servis hizmetleri için servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Avcılar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Arçelik Beyaz Eşya Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız, 2010 yılından itibaren buzdolabı servis hizmeti vermektedir.

İstanbul Hizmet Bölgeleri

Avcılar Arçelik Servisi